Kristen Stewart Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Fan

Türkiye'nin En Büyük Kristen Stewart Fun Club'ı !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Secil x) ??

+4
Zeynep"K&B"
~KriSerRa..*
MeliS 'ST'
SecyyL 'BM'
8 posters
YazarMesaj
SecyyL 'BM'
Admin
Admin
SecyyL 'BM'

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:42 am

Benim hakkımda düşündüklerinizi merak ediyorumm. Rolling Eyes
MeliS 'ST'
Admin
Admin
MeliS 'ST'

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:43 am

Melek insaaaaaaannn =)
https://kristew.yetkinforum.com
~KriSerRa..*
Üye
Üye

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:46 am

Çok tatlısın x3
Zeynep"K&B"
Üye
Üye
Zeynep

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 11:25 am

Tanımıyorum ama tanışmak isterimm
Aubrey ~
Co-Admin
Co-Admin
Aubrey ~

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:11 pm

Sen benim hayatımın anlamı biricik aşkom herbişeyimsin.
Sen... Tanrının bir lütfusun....
Seni çok seviyorum birtaneem.
Hiç ayrılmayalım bebek'm.
İnşallah hep mutlu olursun.
Ay duygulandım... x/

~ ~ ~ ~ ~ ~

Sen öyle bir insansın ki.
Kimseye göstermediğim bir defterim gibisin.
Bir resim defteri..
Hep kucağımda taşıdığım.
Görmek,bakmak istediklerinde izin vermediğim.
Merak ettiklerinde sevindiğim,ama paylaşmadığım.
Paylaşmaktan kıskandığım.
Herşeyimi anlattım sana.
Renkleri harflerim yaptım.
Çizgilerle harfleri sınırlandırdım.
Sana seni anlatmak istediğimde hiç kullanmadığım renkler kullandım.
Hiç görmediğin çizgiler yarattım.
Hiç duymadığın yazılar yazdım.
Hep evin kenarına bir nehir çizeriz ya küçükken.
Nehrin kenarına ev çizdim ben.
Gökkuşağının 7 rengini 7 ye katladım.
Sana.
Güneşi çizmedim hiçbir resimde.
Her bir yaprağın ayrı bir güneşti zaten.
Defter öyle bir defterdi ki ,
Tıpkı senin gibi mükemmeldi.
En kötü silgi bile,kalem izi bırakmazdı üzerinde.
Siyah bile en güzel renkti o kağıdın üzerindeyken.
Mor bile özgürdü dağların rengindeyken.
Yağmur bile sıcaktı o sayfalara akıyorken.
Duman bile parlaktı sayfayı kaplıyorken.
..
Aslında ne sadece bir defterdi seni anlattığım.
Ne de sendin bir deftere sığdırdıklarım.
Sen ne elle tutulabilecek kadar varsın,
Ne de gözle görülemeyecek kadar yok.
Sen öyle "mükemmel" bir varlıksın ki.
Ve ben o kadar seviyorum ki seni.
Türkçe'de kaç tane kelime varsa "ğ" ile başlayan,
O kadar da insan vardır sana olan sevgisi benimkine ulaşan.
http://www.avrillavignetr.tr.cx
SecyyL 'BM'
Admin
Admin
SecyyL 'BM'

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 11:49 am

Büşraa'm.
Bana şiir armağan eden ilk kişi sensin.Ne kadar duygulandığımı anlatamam sana.Her satırını okuduğumda tüylerim diken diken oldu ve seni nekadar çok sevdiğimi anladım.Ancak bir insan kardeşini bu kadar sevebilir..Hayatımdan kaç arkadaş geçti belki.Ama sadece "Arkadaş" 'tılar.Büşra kim diye soranlara arkadaşım demiyorum KARDEŞİM diyorum ben.Kalbimi çıkarsam şimdi ozaman anlarsın sevgimi..Sen dünyadaki en iyi arkadaşım,arkadaşım değil ! Kardeşimsin sen..Asla kimseyi bu kadar çok sevemem belkide.Nasıl seveyim kalbimin yarısından fazlası senin!
Seninle tanışmadan önce ben yaşıyormuydum diyorum şimdi..Kavga ettiğimiz zaman ya onunla birdaha konuşamazsam diyorum..Ama bunların önemi yok.Senin beni ve benimde seni nekadar çok sevdiğimizi, ne kadar kötü kavgalar etsekte birbirimiz olmadan yapamayacağımızı aklıma getirince rahatlıyor ve "Kardeşlik Böyle Birşeymiş!" diyorum..Hayatımda yaşadığım, "Ölmek istiyorum" dediğim zamanlarda sen geliyorsun aklıma."Büşra için yaşıyorum belkide.."
MSN'i açıyorum, gözlerim seni arıyor."Ya bugün girmezse?"
Eğer MSN'deysen ilk sana yazıyorum, ben girer girmez sende bana.Bu bile benim için okadar değerli ki..
Bana verdiğin o sır..İşte ozaman anladımki birinin güvenini kazanmak çok güzel..Heleki senin gibi bir "KARDEŞ"in...
Hayatımda birsürü kişiye kardeşim derim zamanla..Yada seni çok seviyorum derim birilerine..Ama ben ne senin gibi bir kardeş bulurum nede birini senin kadar çok severim.

Hayatımın anlamı,yaşama sebebim, KARDEŞ'ime..

Seçil ~
**BrendyNessa**
Üye
Üye
**BrendyNessa**

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:08 pm

seçill sen çokkkkkkk iyi ve çokkkkkk tatlı birisin seni çok seviyoruzzzz Very Happy
Aubrey ~
Co-Admin
Co-Admin
Aubrey ~

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:19 pm

Been... ımm.. ne diyeceğimi bilemiyorum..
Sen benim Herşeyimsin ya....
KARDEŞİM'den de ötesiin....
İyiki bulmuşum seni iyiki tanışmışız seninle...
İyiki Varsın BirTanemm SeniÇokSeviyorumKARDEŞİİM. !
http://www.avrillavignetr.tr.cx
SecyyL 'BM'
Admin
Admin
SecyyL 'BM'

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:28 pm

Selen = Sende çok iyi ve tatlısın sağol yorumun için canımm (=

Büşra'm = Sana söylemek istediklerimin hepsini yazdım başka söyleyecek birşey bulamıyorum..Sadece şunu bilki seni çok seviyorum..
J0s£ph.
Üye
Üye
J0s£ph.

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:28 pm

Evet sıra bende ben nasıl söze başlayacağımı bırak içimdeki sevgiti nasıl anlatacağımı dahi bilmiyorum Seçil (:

Sen benle ne zamandır tanışıyorsun ki çok oldu ve senin bende bıraktığın etkileri hiç bir şekilde yazıya dökemiyorum işte şu anda yapmaya çalışıcam içimdeki o kadar farklı bir kardeş sevgisi ki hiçbirzaman kimseye karşı böyle şeyler hissettğimi sanmıyorum sanırım yaşıtlarımada hissetmedim ki senle aramızda bir yaş var

Sen aslında bana kardeşten daha fazlasın seni resimde bir kere gördüm ama
o tatlı güzel yüzün hep kalbimde hiç unutmadım şu anda söylediklerim yetmiyor anlatmaya çok ama çok az bile ucundan geçmiyor ki söyledklerim anlatmak istediklerime yetişemez bana anlat deme yapamam çünkü kalbimdeki yerin öyle büyük ki sığmaz söyliyeceklerim buraya söyliyeblirmiyim onuda bilmiyorum

Ah kardeşim hayatıma girşin beni hep mutlu etti çünkü senden başka
sır paylaşcak kimsem yok senden başka danışmanım yok ki sen benden çok uzaktasın zaten beni en çok üzende bu ya bana uzak olman arasıra kendimi
ağlarken buluyorum birkere anneme yakalandım neden ağladığımı sorduğunda ona seni anlattım ve anneminde gözleri doldu ki anlatırken hüngür hüngür ağladığımı çok iyi hatırlıyorum

Kardeşim sen dünyaya sunulmuş bir melek gibisin benim için benim hiç kız kardeşim olmadı ama artık var ve hep olucak sensiz asla olmaz koyamam kimseyi yerine kimseye sana kardeşim dediğim gibi kardeşim diyemem
içimdeki sevgini anlatamam ne gücüm ne de ömrüm yeter buna
bu söylediklerimi bile yetersiz buluyorum sen benim için öyle böyle değil nasıl değerli olduğunun farkındamısın bence değilsin ama eminim birgün çok daha iyi anlıycaksın kimse idda ediyorum kimse seni kardeşi olarak benim gözümde büyüttüğüm gibi büyütemez

Hatta sen bile kendini benim seni sevdiğim kadar sevemezsin bunuda yaz birkenera diyeceklerim bunlar yeersiz ama umarım değerini anlarsın kardeşim

Birbirimizi hiç bırakmayalım ki sen beni bırakmadığın sürece ben asla senden kopmam herzman arkandayım ne olursa olsun istersen bana çok kötü davran ama ben hep yanındayım hiçbiryere gitmiyorum....!

SENİ TAHMİN EDEMEDİĞİN KADAR DÜŞÜNEMEYECEĞİN KADAR ÇOK SEVİYORUM I love you

KARDEŞİN : BUŞRA
SecyyL 'BM'
Admin
Admin
SecyyL 'BM'

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:53 pm

Büşraa'm.Kardeşim..Beni bu kadar çok sevdiğini bilmiyordum ve şu anda ne desem, o benim için söylediğin güzel cümleleri hak etmiyor olucak..Ben senin gibi bir kardeşi hak ediyor muyum diye düşünüyorum şimdi..Hayatımdaki en mutlu günüm belkide bugündür.Kardeşlerimden aldığım o güzel, asla unutmayacağım öldüğümde yanımda götüreceğim o güzel cümleler..İnanki şu anda ne diyeceğimi bilmiyorum, bunları yazmakta bile güçlük çekiyorum ellerim titriyor çünkü.Kardeşim,sırdaşım herşeyimsin kısaca.Hayatımın her yerinde varsın sen.Ne aradaki mesafe önemli benim için yada yaş farkı.Çünkü her kötü anımda yanımda hissediyorum seni.Hep düşündün beni, kavga etsek bile barışmamız uzun sürmez, çünkü kardeşler birbiriyle küs kalamaz fazla.Birşeye ben fazla üzülmem çünkü senin herzaman yanımda olduğunu bilirim.İşte mutlu olma sebeplerimden biri.İyiki varsın kardeşim.İnan şu anda durumumu anlatmaya kelimeler yetmez.Unutmak kelimesini aklından çıkar..Çünkü ben seni asla unutmayacağım.Sen unutsan bile..Ama bu söylediklerinden sonra seninde beni unutmayacağına eminim.
Ben senin gibi bir kardeşe sahip olduğum için çook çook çook çook çook şanslıyım.Ama asla ne kimseye nede birşeye üzülme.Olurda üzülürsen ben hep yanındayım.
Ağlarken ilk bana yaz..Seni güldüremem belki ama seninle birlikte ağlarım..
Üzüldüğünde ilk bana anlat..Seni sevindiremem belki ama seninle birlikte üzülürüm..
Uçurumdaysan eğer seni atlamaktan vazgeçiremem..Ama seninle birlikte atlarım..

KARDEŞİN : SEÇİL
J0s£ph.
Üye
Üye
J0s£ph.

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:58 pm

Seçil'im birtanem bende hayatım boyuncahiç böyle sözler duymadım
İnanki şuan hissettiklerimi bende anlatamam
Şu anda iyce anlamış durumdayım sevgime hakkıyla layık nadir insanlardan birisin

Hatta en üstlerdesin birbirimizi hiç bırakmıyacağımızı biliyorum herzaman bende senin arkandayım ne olursa olsun
seni gerçekten çok seviyorum kendine iyi bak herzaman ki benim aklımın bir köşesi sürekli acaba Seçil e birşey oldumu üzüldümü demesin biriciğim hep yanında olucam herzaman . . . (L)(++++LLLLL+++++)
MyStery*~
Üye
Üye
MyStery*~

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:47 pm

Öhmm öhmm Very Happy sıra bende =)
SeçSeç'mm (:
Seçill seninle bazen atışıyoruz bazen kırıyoruz birbirimizi.. gerçi bunlar çok sık olmuyor Very Happy
Ama ne olursa olsun aramızda ne geçerse geçsin kim ne derse desin ben hep seviyorum seni (:
Bir yanım bağlı sana ve bu bağı ne yaparsam yapayım asla sökemem..
Sökmeyide istemiyorum..
Sana belki sevgimi çok belli etmiyorum ama bilmeni isterimki seni gerçekten seviyorum..
Benim her zaman yanımda olduğunu konuşmak istediğimde,üzüntülerimde bana destek olduğunu biliyorum.. ve bende her zaman hissettirmesemde bil ki hep senin yanındayım yanında olacağımm (:
Sen herşeyin en güzeline layıksın.. umarım şu hayatta tüm güzellikler daima seninle olur..
Seni her zaman sevdiğimi sakın unutma.. ne olursa olsun sen benim kalbimdesin..
Vee sana gerçekten güveniyorum biliyorsun Very Happy sana sırrımı verdim Cool

Seni seviyorum SeçSeç'm (:
Her zaman seveceğimm <33
SecyyL 'BM'
Admin
Admin
SecyyL 'BM'

Secil x)       ?? Empty
MesajKonu: Geri: Secil x) ??   Secil x)       ?? I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 6:40 pm

Giseeem'im.Teksin teksin teksinn !
5 Aralıkk <33 Bir kardeşlik doğdu =)
Evet ara sıra atıştığımız doğru hepde benim yüzümden oluyor pale
Ama nolursa olsun, herzaman ben seni seveceğim.Sevgini çok belli etmediğin doğru biraz :-P xD
Tabiki senin her zaman yanındayım.Ne zaman konuşmak istersen herzaman ve istediğin kadar seni dinleyebilirim.
Benim yanımda olacağındanda eminim..Çünkü sen hep böyle bir arkadaş, kardeştin..
Tabikide sen herşeyin en güzelini benden daha fazla hak ediyorsun.Her zaman seni kardeşim gibi seviyorum ve seveceğimde..
Bana güvendiğini söylemen beni çok mutlu etti.Ve o sırrı tek bana vermiş olman.Bu çok güzel bişey tabiki (:

Bende seni seviyorum GisGis'im (:
Herzaman seni sevicem ve herzaman yanında olucam =)

Secil x) ??
1 sayfadaki 1 sayfası